Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ανάθεση υπηρεσιών εκτύπωσης, στο πλαίσιο υλοποίησης του Ευρωπαϊκού Έργου «Inclusive Schools for Roma» (Grant Agreement, number: 881953 — Inclusive Schools REC-AG-2019 / REC-RDIS-DISC-AG-2019), με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα προσφορά βάσει χαμηλότερης τιμής.

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΦΥΣΙΚΟΥ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

Αντικείμενο του έργου της πρόσκλησης αποτελεί η εκτύπωση σε χίλια (1.000) αντίτυπα των περίπου διακοσίων (200) σελίδων του εγχειριδίου «Αρχές Ενταξιακού Σχολείου για Ρομά», σύμφωνα με τις εξής προδιαγραφές:

• Βιβλιοδεσία
  • Μαλακό εξώφυλλο: Velvet 300 gr
  • Εσωτερικό: Velvet 90 gr
  • Διαστάσεις εκτυπωμένου εγχειρίδιου: 16*24
  • Εξώφυλλο σε τετραχρωμία
  • Εσωτερικό σε διχρωμία
  • Γραμματοσειρά Τίτλων: Minion Pro
  • Γραμματοσειρά Κειμένου: open sans

Ο συνολικός προϋπολογισμός δαπάνης για το έργο της παροχής υπηρεσιών εκτύπωσης ανέρχεται στο ποσό των δύο χιλιάδων τετρακοσίων δεκαεννέα ευρώ και τριάντα πέντε λεπτών (2.419,35€) πλέον ΦΠΑ, ήτοι στο ποσό των τριών χιλιάδων ευρώ (3.000,00€) συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24% και δύναται να καλυφθεί από τον προϋπολογισμό του έργου».

Οι υποψήφιοι μπορούν να καταθέσουν την προσφορά τους έως και τις 05-05-2021, ημέρα Τετάρτη και ώρα 14:00:

• Είτε ηλεκτρονικά στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
  • Είτε στη γραμματεία πρωτοκόλλου του Ι.Ε.Π. (7ος όροφος) με την ένδειξη «ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ: Για την παροχή υπηρεσιών εκτύπωσης, στο πλαίσιο υλοποίησης του Ευρωπαϊκού Έργου «Inclusive Schools for Roma» (Grant Agreement, number: 881953 — Inclusive Schools REC-AG-2019 / REC-RDIS-DISC-AG-2019).

Σχετικά αρχεία

1. ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ