Πρόσκληση σε συνέντευξη των υποψηφίων εμπειρογνωμόνων για την αναμόρφωση ή/και εκπόνηση Π. Σ. και τυχόν συμπληρωματικού εκπαιδευτικού υλικού για τη Β' Λυκείου στο αντικείμενο της Ιστορίας και για το Λύκειο στα αντικείμενα των Λατινικών, της Φιλοσοφία

Πληροφορίες: Μαρία Τριανταφυλλίδου
2131335121
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κατόπιν της υπ’ αριθμ. πρωτ. 1024/13-02-2018 με ΑΔΑ: ΩΡΠ7ΟΞΛΔ-4ΓΚ απόφασης του Δ.Σ. του Ι.Ε.Π. και σύμφωνα με την υπ’ αριθ. πρωτ. 370/18.01.2018 «Ανακοίνωση Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την αναμόρφωση ή/και εκπόνηση Προγραμμάτων Σπουδών και τυχόν συμπληρωματικού εκπαιδευτικού υλικού για τη Β’ και Γ’ Λυκείου στο αντικείμενο της Ιστορίας, και για το Λύκειο στα αντικείμενα των Λατινικών, της Φιλοσοφίας και της Ψυχολογίας» το Ι.Ε.Π. προσκαλεί σε συνέντευξη τους παρακάτω υποψηφίους/ες στα θεματικά πεδία της Ιστορίας για τη Β’ και Γ’ Λυκείου και των Λατινικών, της Φιλοσοφίας και της Ψυχολογίας για το Λύκειο στα γραφεία του Ι.Ε.Π., επί της οδού Τσόχα, αρ. 36, στον 8ο όροφο, Γραφείο 802, στο πλαίσιο της συγκριτικής αξιολόγησής τους, σύμφωνα με τους παρακάτω πίνακες:

   Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2018    

Α/Α

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

1

ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΙΑ

14:30

2

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

14:40

3

ΘΩΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14:50

4

ΚΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

15:00

5

ΚΩΣΤΑΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

15:10

6

ΜΠΕΛΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

15:20

7

ΤΖΑΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

15:30

 

 

Α/Α

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ

1

ΒΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

15:40

2

ΛΟΥΚΡΕΖΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

15:50

3

ΜΑΖΗΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

16:00

4

ΜΗΤΕΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ

16:10

5

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

16:20


   Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2018    

Α/Α

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ

1

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

14:30

2

ΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

14:40

3

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ

14:50

4

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

15:00

5

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

15:10

6

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ

15:20

7

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΑΝΝΑ

15:30

8

ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

15:40

9

ΣΙΜΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ

15:50

10

ΤΖΙΩΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

16:00

11

ΤΟΥΡΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

16:10

 

Α/Α

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΤΙΝΙΚΑ

1

ΒΕΝΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

16:20

2

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16:30

3

ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

16:40

4

ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

16:50

5

ΤΣΙΩΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

17:00

 

Τέλος, σημειώνεται ότι στην περίπτωση που δεν είναι δυνατή η φυσική παρουσία του Υποψηφίου/ας λόγω εξαιρετικού κωλύματος, αυτός/ή οφείλει εγκαίρως (και το αργότερο μία ημέρα πριν την ημερομηνία διεξαγωγής της συνέντευξης) να ενημερώσει την Επιτροπή για τη διεξαγωγή της συνέντευξης μέσω on line διαδικτυακής επικοινωνίας (skype), δηλώνοντας το απαιτούμενο όνομα χρήστη στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Οι συνεντεύξεις μέσω τηλεδιάσκεψης θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 23.2.2018 και ώρα 14:30.

Επισημαίνεται ότι σε περίπτωση που ο υποψήφιος/α δεν παρουσιαστεί την ορισμένη ημερομηνία και ώρα, με φυσική παρουσία ή μέσω skype, ενώπιον της Επιτροπής αξιολόγησης προσόντων, αποκλείεται από τη σχετική διαδικασία.

 

map 1a

 

Επικοινωνία

Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Ινστιτούτο Εκπαιδευτικής Πολιτικής
με τους παρακάτω τρόπους:

ΙΕΠ - Twitter

twitter

Μπορείτε να υποβάλετε τις παρατηρήσεις σας στην ομάδα υλοποίησης του site μέσω του email: website[at]iep.edu.gr

Top