Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την επιλογή 7 Εμπειρογνωμόνων (ΑΔΑ: ΨΒΚΑΟΞΛΔ-Υ5Θ) στο πλαίσιο της Πράξης «Παρεμβάσεις επιμόρφωσης για την ενίσχυση των σχολικών δομών του εκπαιδευτικού συστήματος» MIS: 5004204

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την επιλογή 7 Εμπειρογνωμόνων (2 Αγγλικής, 1 Γαλλικής, 1 Γερμανικής και 1 Ιταλικής γλώσσας, 1 σε θέματα εξ αποστάσεως επιμόρφωσης και 1 σε θέματα διαφοροποιημένης διδασκαλίας) στους οποίους θα ανατεθεί: α) η εκπόνηση επιμορφωτικού υλικού και β) η επιμόρφωση των επιμορφωτών (Σχολικών Συμβούλων Ξένων Γλωσσών εκτός Ιταλικής Γλώσσας) και εκπαιδευτικών στην Ιταλική Γλώσσα, στο πλαίσιο της Πράξης «Παρεμβάσεις επιμόρφωσης για την ενίσχυση των σχολικών δομών του εκπαιδευτικού συστήματος» με MIS: 5004204 ΕΣΠΑ 2014-2020,  και ειδικότερα της Δράσης 2: «Επιμόρφωση Εκπαιδευτικών στα Νέα Προγράμματα Σπουδών των Ξένων Γλωσσών – Ενιαίο Πρόγραμμα Σπουδών των Ξένων Γλωσσών (ΕΠΣ-ΞΓ) και Προγράμματα Εκμάθησης Αγγλικής στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία (ΠΕΑΠ)» (ΑΔΑ: ΨΒΚΑΟΞΛΔ-Υ5Θ).

Σχετική Πρόσκληση

Υποβολή αίτησης εδώ

Υποβολή αιτήσεων από Τρίτη 03.10.2017 και ώρα 12:00 έως Τετάρτη 18.10.2017 και ώρα 12:00.